Půjčovna obytných vozů a motocyklů. Hurá na dovolenou !

Půjčovna obytných vozů a motocyklů

Půjčovna obytných vozů a motocyklů

První cesta karavanem aneb vše pro pohodlné cestování. Rádi byste vyjeli na dovolenou vozem, ale zároveň byste si rádi zachovali vysoký komfort a pohodlí při cestování? Objevte výhody cestování obytnými vozy, se kterými zažijete to pravé dobrodružství! 

Obytné vozy a jejich pronájem se v posledních letech těší stále větší oblibě. Na své cesty po ČR i do zahraničí vyrážejí nejen dobrodruzi s nabitým cestovatelským bucket listem, ale i rodiny s dětmi vyhledávající pohodu a jedinečné zážitky. Vybíráte si obytný vůz a máte spoustu otázek? Obraťte se na nás! Naši specialisté  vám poradí s výběrem toho nejvhodnějšího vozu pro vás.

 

Půjčovna obytných vozidel a motocyklů

Pronajměte si karavan a vyrazte na dovolenou

 

Od našich zákazníků jsme sepsali ty nejčastější dotazy, které si můžete pročíst zde.

 

Hlavu si nemusíte dělat ani s vybavením. Všechny naše obytné vozy mají ve výbavě tzv. minibar, tedy najdete v něm skleničky, talíře i příbory. Nedílnou součástí je také campingové vybavení: plynový vařič, stoly a židle. Pro naprosté pohodlí jistě oceníte i markýzu, která vám zpříjemní relax u vozu. Pokud jste vášniví cyklisté a berete si s sebou kola, radost vám jistě udělají nosiče kol, které jsou standardem u každého našeho vozu. Stejně jako dálniční známka po ČR, solární panel, navigace nebo couvací kamera. Jednotlivé vybavení všech našich vozů si můžete prohlédnout a porovnat na stránce flotily. 

 

RENT TIP: V naší nabídce také najdete elektrola, která si můžete zapůjčit rovnou i s obytným vozem. Největší výhodou elektrokol je bezesporu fakt, že i méně zdatní jezdi dojedou mnohem dál. Bavit vás bude také jízda do kopce, avšak pozor, motor vám zde bude pomáhat pouze tolik, kolik si sami určíte.

 

Pronájem obytného vozu, chcete-li karavanu, má samé výhody! Jste naprosto nezávislí a můžete tak navštívit více míst najednou nebo se zastavit de facto kde se vám zlíbí, samozřejmě s ohledem na bezpečnost a dopravní povolení. Odpadá vám řešení ubytování, protože si s sebou vezete perfektně vybavené zázemí do každých podmínek. S sebou tak máte vše, co potřebujete: sociální zázemí, místo k odpočinku a spaní i vybavení na vaření. Nic vás nelimituje a nebrzdí. 

 

Jak mohu obytný vůz rezervovat?

Postup je velmi jednoduchý a zahrnuje pouze pár kroků:

  • Vyberte si obytný vůz, zvolte termín a rezervujte online v naším rezervačním systému. 
  • O úspěšné rezervaci obytného vozu budete informováni obratem emailem.
  • Po přijetí rezervace vám náš personál zašle pokyny k platbě a zašle vám odkaz na nezbytné dokumenty k pronájmu.
  • Po připsání rezervačního poplatku na náš účet je vaše rezervace platná již na 100 %.

 

Je to jednoduché, a pokud byste si s čímkoliv nevěděli rady, stačí se nás zeptat! Naše obytné vozy jsou plně vybavené pro váš nejvyšší komfort. Tak načerpejte nové zážitky a hurá na dovolenou!